Komandas “Market Map” pieredzes stāsts

Mēs, Ekonomikas un Kultūras augstskolas komanda - MarketMap, piedalījāmies Make IT projekta 3. ciklā ar savu ideju un projekta ietvaros izstrādājam vizuāli un estētiski pievilcīgu žurnālu trīs valodās, sadarbojoties ar nekustamā īpašuma uzņēmumu Latio.

MarketMap komanda sastāv no diviem komandas locekļiem - mārketinga studentes Marinas Kuračenko un interjera dizaina studentes Emīlijas Dombrovskas, kuras vēlas kļūt par speciālistēm savas profesijas nozarē. MaKE IT projekts kalpoja kā priekšrocība profesionālajā izaugsmē. Komandas sadarbība norisinājās veiksmīgi un neatlaidīgi. Mēs iemācijāmies strādāt gan patstāvīgi, gan sadarbojoties komandā. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, pilnveidojām mūsu spējas pētniecībā, analīzē un kritiskajā domāšanā, kas ļāva izstrādāt efektīvas stratēģijas. Iegūvām jaunas zināšanas grafiskā dizaina jomā, zināšanas par uzņēmējdarbības nodrošināšanas specifiku, mārketinga izpētes metodes, kā arī biznesa izpētes analīzes zināšanas. Mēs spējām uzlabot komunikācijas prasmes, saziņā ar ekspertiem un partneriem. Ieguvām jaunus un noderīgus kontaktus.

Projekta gaitā mēs saskārāmies ar dažādiem izaicinājumiem, bet spējām tos pieņemt un neatlaidīgi turpināt darbu pie projekta, kurš projekta nobeiguma posmā paradīja lielisku rezultātu. Projekta ietvaros pateicoties mentoriem un papildus apmācībām saņēmām jaunas un vērtīgas zināšanas, kuras izmantojām gan projekta gaitā, gan pielietosim tālākajās darba gaitās. Mentoringa sesijas bija lieliska iespēja sagatavoties gala aizstāvešanai un saprast, kā veiksmīgāk veidot prezentācijas.

Mēs esam pateicīgi MaKE IT projektam par sniegto atbalstu un iespēju paplašināt mūsu redzesloku, sniegt mums jaunu pieredzi un attīstības iespējas.

Projekta „MaKE IT” mērķis ir palielināt studējošo uzņēmējdarbības spējas, veicinot augstskolu, studentu un komersantu sadarbību.

Aktivitāte tika īstenota projekta “Inovāciju granti studentiem mākslas, kultūras, ekonomikas un IT starpdisciplinārajās jomās (MaKE IT)”, Nr. 1.1.1.3/21/A/003 ietvaros. Tas ilgs 24 mēnešus (22.11.2021.-21.11.2023.). Projektu īsteno Ekonomikas un kultūras augstskola, sadarbībā ar partneriem - Ekonomikas un kultūras augstskolas fondu, Banku Augstskolu, Ventspils Augsto tehnoloģiju parku, Alberta koledžu, Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūtu un SIA "EUROLCDS".

Projekta Nr. 1.1.1.3/21/A/003 kopējie attiecināmie izdevumi ir 1 075 534,72 EUR, tajā skaitā ERAF finansējums - 900 000,00 EUR (83,68%), bet privātais finansējums - 175 534,72 EUR (16,32 %).

Previous
Previous

MagDom pieredzes stāsts

Next
Next

Komandas “InnoMark” pieredzes stāsts